پرداخت طلب تراکتورسازی به ذوب‌آهن + اپل، یک تریلیون دلاری می شود – وبگاه شخصی

ارسال شده توسط

ورزش سه: در ابتدای لیگ شانزدهم زمانی که سربازی سینا عشوری به پایان رسید و به واسطه قراردادش با ذوب‌آهن مجبور بود به این تیم برگردد، مسئولان تراکتورسازی با مدیران تیم اصفهانی وارد مذاکره شدند و توانستند در ازای پرداخت مبلغ ۳۵۰ میلیون تومان رضایت نامه عشوری را دریافت کنند
سعید آذری مدیرعامل ذوب‌آهن پیش از این گفته بود: «بازیکن ما را خریدند، بردند و رباطش را پاره کردند. اینکه ۵۰ میلیون‌مان را خواستیم، ناراحتی ندارد. باشگاه تراکتورسازی اگر نمی‌تواند تعهداتش را عملی کند، بازیکن نخرد. اگر آن ۵۰ میلیون را ندهند، ما هم شیوه دیگری در پیش می‌گیریم.»

حالا اما با پرداخت این ۵۰ میلیون تومان مشکلات میان دو باشگاه ذوب‌آهن و تراکتورسازی درباره انتقال عشوری پایان خواهد یافت.

ذوب‌آهنی ها که بابت این مبلغ به کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز نامه زده بودند، مصرانه خواهان دریافت طلب شان بودند تا اینکه امروز مسئولان تراکتورسازی ۵۰ میلیون تومان بدهی خود را پرداخت کردند.

ورزش سه: در ابتدای لیگ شانزدهم زمانی که سربازی سینا عشوری به پایان رسید و به واسطه قراردادش با ذوب‌آهن مجبور بود به این تیم برگردد، مسئولان تراکتورسازی با مدیران تیم اصفهانی وارد مذاکره شدند و توانستند در ازای پرداخت مبلغ ۳۵۰ میلیون تومان رضایت نامه عشوری را دریافت کنند. با گذشت حدود ۱٫۵ سال از آن اتفاق ۵۰ میلیون تومان از مبلغ مورد توافق باقی مانده و مدیرعامل ذوب‌آهن هفته گذشته طی نامه‌ای به تراکتورسازان خواهان دریافت این مبلغ شده بود.

——————-

خبرگزاری مهر: با رشد سریع ارزش سهام شرکت اپل در بازارهای بورس، بسیاری از تحلیل گران معتقدند این شرکت به زودی به ارزشی بالغ بر یک تریلیون دلار دست می یابد که امری بی سابقه است

پیش بینی می شود عرضه گوشی آیفون ایکس با نمایشگر فراگیر OLED، شارژر بی سیم، قفل امنیتی چهره و غیره باعث رشد ارزش شرکت اپل شود و تنها در چین به رشد ۲۰ درصدی فروش این گوشی هوشمند بینجامد.

با این تغییر ارزش شرکت اپل با ۳۲ میلیارد دلار افزایش در تنها یک روز به ۹۰۰ میلیارد دلار رسیده و ناظران بازار می گویند این غول فناوری با دست یافتن به رکورد حیرت آور ۹۰۰ میلیارد دلار فاصله چندانی ندارد.

آیفون ایکس ۹۹۹ دلار قیمت دارد و لذا فروش بالای آن سود فراوانی را برای اپل به ارمغان خواهد آورد. انتظار می رود در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۷ بیش از ۳۰ میلیون واحد گوشی آیفون ایکس به فروش برسد.

خبرگزاری مهر: با رشد سریع ارزش سهام شرکت اپل در بازارهای بورس، بسیاری از تحلیل گران معتقدند این شرکت به زودی به ارزشی بالغ بر یک تریلیون دلار دست می یابد که امری بی سابقه است.

 اپل یک تریلیون دلاری می شود

به نقل از اسین ایج، اپل در ماه های اخیر و  به دنبال عرضه طیف جدیدی از محصولات فناوری و از جمله گوشی های آیفون جدید، شرایط خوبی داشته و در جمعه گذشته ارزش هر یک از سهام این شرکت با رشد ۳.۷ درصدی به ۱۷۴.۲۶ دلار رسید.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *