ویسی: کمیته داوران مواظب بازی‌ها باشد + مهلت خبرنگاران برای تکمیل مدارک طرح ترافیک – وبگاه شخصی

ارسال شده توسط

ایسنا: عبدالله ویسی، ظهر شنبه در نشست خبری پیش از بازی با سپاهان اصفهان بیان کرد: بازی ویژه و خاصی برای فوتبال خوزستان است
ایسنا: عبدالله ویسی، ظهر شنبه در نشست خبری پیش از بازی با سپاهان اصفهان بیان کرد: بازی ویژه و خاصی برای فوتبال خوزستان است. جایگاه هر دو تیم اینجا نیست و امیدوارم با بازی خوب و جوانمردانه نتیجه بگیریم. بازیکنانم حساسیت بازی‌ها را فهمدیدند. باید در بازی فردا تمرکز داشته باشند تا سهمیه استان را حفظ کنند.

او افزود: نمی‌دانیم اوضاع و احوال چگونه می‌شود. نمی‌خواهیم به گذشته برگردیم. تمرکزمان روی بازی با سپاهان است تا تیم را نگه داریم. مصدوم تا دل‌تان بخواهد داریم. تمام بازیکنان‌مان از گلر تا بازیکن مصدوم شدند. برای بازی فردا ۵ مصدوم داریم. از کمیته داوران هم می‌خواهم مواظب بازی‌ها باشند. باید خیلی مراقب باشند تا حقی از تیمی ضایع نشود. به خصوص در لیگ یک این حساسیت بیش‌تر است.

سرمربی استقلال خوزستان هم‌چنین بیان کرد: فوتبال خوزستان به قدری قوی است که می‌تواند ۵ تیم داشته باشد. اما فقط داشتن تیم کافی نیست. باید از این تیم‌ها حمایت شود تا آسیب نبینند. امیدوارم اتفاقاتی که امسال برای ما افتاد سال‌های آینده برای تیم‌های خوزستان تکرار نشود.

——————-

خبرگزاری ایسنا: معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از خبرنگاران خواست تا فردا عصر اطلاعات خود را تکمیل کنند
ظهر امروز پیامکی از سوی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران برای خبرنگاران متقاضی دریافت آرم طرح ترافیک ارسال شد که بر اساس آن از خبرنگاران درخواست شده تا مدارک خود را تکمیل کنند.

در این پیامک آمده است که متقاضی گرامی لطفا هر یک از مدارک از جمله معرفی‌نامه از محل کار، بیمه خبرنگاری (لیست بیمه محل کار یا ارشاد و یا ۱۰ اثر شش ماهه اخیر را تا ساعت ۱۸ روز یکشنبه دوم اردیبهشت ماه جاری به آدرس [email protected] ارسال کنید.

ارسال این مدارک، نفیِ مدارکی که در سامانه ارسال شده نیست، بلکه برای افرادی است که نتوانسته‌اند مدارک خود را به طور کامل در سامانه بارگذاری کنند یا دچار مشکل شده‌اند. هر چند در حال حاضر نیز در سامانه امکان حذف مدارک قبلی و بارگذاری مدارک جدید به صورت کامل وجود دارد و ارسال مدارک به این ایمیل برای آن است که کسی به دلیل نقص مدرک، از طرح ترافیک محروم نشود.

خبرگزاری ایسنا: معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از خبرنگاران خواست تا فردا عصر اطلاعات خود را تکمیل کنند.

این در حالیست که از خبرنگاران درخواست شده است که اگر بیمه خبرنگاری که بر اساس لیست بیمه محل کار یا ارشاد است، ندارند ۱۰ اثر شش ماهه اخیر خود را به آدرس ایمیل فوق‌الذکر ارسال کنند.

امسال به جز کارت خبرنگاری بر اساس آئین‌نامه، معرفی‌نامه از محل کار، بیمه خبرنگاری یا ۱۰ اثر که نشان‌دهنده فعالیت مستمر خبرنگاران است که باید به سازمان ترافیک ارسال شود.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *