مسافران از سایت‌های رسمی بلیت تهیه کنند + برخورد جالب حسینی و بیرانوند – وبگاه شخصی

ارسال شده توسط

خبرگزاری میزان: دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی گفت: مسافران از خرید بلیت از سایت‌های غیر مجاز جدا خودداری کنند زیاد در صورت بروز تخلف امکان پیگیری از این سایت‌ها سخت خواهد بود

مقصود اسعدی سامانی در توضیح آخرین برنامه ریزی سازمان هواپیمایی برای ساماندهی ایرلاین در سفر‌های نوروزی بیان کرد: با توجه به نزدیکی به ایام نوروزی و آغاز سفر‌های نوروزی نظارت همه جانبه بر عملکرد شرکت‌های هواپیمایی و آژانس‌های مسافرتی بیشتر از گذشته شده است تا مسافران با نرخ‌های نجومی در نوروز مواجه نشوند و سفر بی دغدغه‌ای داشته باشند.

خبرگزاری میزان: دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی گفت: مسافران از خرید بلیت از سایت‌های غیر مجاز جدا خودداری کنند زیاد در صورت بروز تخلف امکان پیگیری از این سایت‌ها سخت خواهد بود.

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی با تاکید بر اینکه مسافران از سایت‌های مجاز اقدام به خرید بلیت کنند، گفت: براساس برنامه ریزی‌های انجام شده سامانه‌ها و آژانس‌های مجاز فروش بلیت در کشور مشخص و در این بین سایت‌های رسمی شرکت‌های هواپیمایی نیز امکان فروش مستقیم بلیت وجود دارد.

وی در ادامه افزود: با توجه به افزایش نظارت‌ها تا کنون شکایتی از سوی مسافران مبنی بر تخلف آژانس‌های مسافرتی صورت نگرفته است.

وی در انتها خاطر نشان کرد: از مسافران در خواست می‌شود به هنگام خرید بلیت به سایت‌های رسمی مراجعه کنند تا در صورت تخلف امکان پیگیری وجود داشته باشد در غیر این صورت با تخلف و گران فروشی سایت‌های غیر رسمی امکان برخورد وجود ندارد.

سامانی با بیان اینکه هنوز ظرفیت پرواز‌ها نوروزی خالی است، گفت: مسافران می‌توانند با توجه به ظرفیت خالی سفر‌های نوروزی با مراجعه با سایت‌های رسمی فروش بلیت برای خرید بلیت و سفر نوروزی برنامه ریزی کنند.

——————-

خبرگزاری فارس: نیمه اول دیدار دو تیم ایران و سیرالئون با نتیجه ۳ بر صفر به نفع تیم ایران به پایان رسید.

* در بین دو نیمه بازیکنانی که نیمه اول را از روی نیمکت ذخیره بازی را تماشا کردند نیمه دوم مشغول گرم کردن بودند تا فرصتی شود در نیمه دوم کارلوس کی‌روش از این بازیکنان استفاده کند
خبرگزاری فارس: نیمه اول دیدار دو تیم ایران و سیرالئون با نتیجه ۳ بر صفر به نفع تیم ایران به پایان رسید.

* تماشاگران ایران هم از فرصت استفاده کردند و بین دو نیمه با بازیکنان تیم سیرالئون عکس یادگاری گرفتند.

* در ابتدای نیمه دوم بازیکنانی همچون سیدحسین حسینی، کمال کامیابی‌نیا، علی علیپور از ابتدای نیمه دوم به ترکیب تیم ملی اضافه شدند.

* در بین دو نیمه بازیکنانی که نیمه اول را از روی نیمکت ذخیره بازی را تماشا کردند نیمه دوم مشغول گرم کردن بودند تا فرصتی شود در نیمه دوم کارلوس کی‌روش از این بازیکنان استفاده کند.

* در ورزشگاه آزادی مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال و مرتضی پورعلی‌گنجی مدافع ملی‌پوش کشورمان حضور دارند و این بازی را از روی سکوها مشاهده می‌کنند.

* از نکات قابل توجه این دیدار تقابل دو دروازه‌بان تیم ملی ایران سیدحسین حسینی و علیرضا بیرانوند که در زمان گرم کردن به همدیگر سوت می‌زدند همچنین هواداران این دو دروازه‌بان را تشویق کردند.

* این دیدار تا دقیقه ۵۰ با حساب ۴ بر صفر به نفع تیم ملی ایران دنبال می‌شود.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *