فروش آیفون X در بازار آمریکا کاهش پیدا کرد – وبگاه شخصی

ارسال شده توسط

وبسایت کلیک – محمد قریشی: سهم آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس در ایالات متحده آمریکا افزایش یافته است؛ با این وجود آیفون ایکس فروش مناسبی را در این کشور تجربه نمی کند
در سه ماهه چهارم ۲۰۱۷ مجموع سهم آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس برابر با ۴۱ درصد بود که در حال حاضر با ۳ درصد افزایش به ۴۴ درصد رسیده است. در حالی که آیفون ایکس در آخرین سه ماهه سال گذشته سهمی برابر با ۲۰ درصد داشت، میزان سهم آن در سه ماهه اول ۲۰۱۸ به ۱۶ درصد کاهش یافته است.

فروش آیفون X در بازار آمریکا کاهش پیدا کرد

وبسایت کلیک – محمد قریشی: سهم آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس در ایالات متحده آمریکا افزایش یافته است؛ با این وجود آیفون ایکس فروش مناسبی را در این کشور تجربه نمی کند.

میانگین قیمت آیفون های فروخته در سه ماهه اولیه ۲۰۱۸ به ۷۴۶ دلار می رسد که نسبت به ۷۶۶ دلار سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۷ کاهش را تجربه کرده است. با این وجود نسبت به بازه مشابه در سال گذشته رشد داشته است. میانگین قیمت آیفون های اپل در سه ماهه اول ۲۰۱۷ برابر با ۷۰۶ دلار بوده است.

بر اساس آخرین گزارشی که توسط همکاران تحقیقاتی اطلاعات مصرف کننده یا به اختصار CIRP منتشر شده است آیفون X در ایالات متحده آمریکا فروش بالایی ندارد. در همین گزارش به فروش مناسب دو پرچمدار دیگر اپل، آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس اشاره شده است.

در همین بازه زمانی آیفون ۶ و ۶ پلاس سهمی برابر با ۱۳ درصد را کسب کرده اند. در این محدوده زمانی آیفون SE کاهش فروش را تجربه کرده است. این آیفون کوچک در سه ماهه پایانی سال گذشته سهمی برابر با ۱۱ درصد داشت که این سهم در سه ماهه اول ۲۰۱۸ به ۸ درصد کاهش یافته است.

انتظار می رود میانگین قیمت در سه ماهه دوم ۲۰۱۸ روند کاهشی داشته باشد. بر اساس این گزارش آیفون های تولیدی سال ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ همچنان در بازار خریدار دارد. مجموع سهم آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس در سه ماهه اول سال ۲۰۱۸ برابر با ۲۰ درصد بوده است.

در سه ماهه اولیه ۲۰۱۸ سه پرچمدار جدید اپل سهم ۶۰ درصدی را در میان تمامی آیفون های عرضه شده در بازار آمریکا کسب کرده اند. در این بازه زمانی سهم آیفون ۸ برابر با ۲۳ درصد و سهم آیفون ۸ پلاس برابر با ۲۱ درصد بوده است.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *